DRZWI

Drzwi zewnętrzne i wewnetrzne są kolejnym obok okien, jeśli nie najbardziej, wyeksponowanym elementem naszego budynku. Zakup drzwi  nie jest tani, zwłaszcza, że najczęściej połączony jest z innymi kosztownymi zakupami. Poza tym, element ten służyć ma Państwu przez długie lata, dlatego wybrane przez Was drzwi powinny spełniać trzy podstawowe wymagania. Muszą być:

- trwałe
- estetyczne
- funkcjonalne

Drzwi Drewniane

W naszej ofercie znajdą Państwo drzwi drewniane zewnętrzne Agmar oraz drzwi drewniane wewnętrzne Agmar, Intenso, Porta, Pol-Skone

Więcej

Drzwi Aluminiowe

Aluminium posiada wiele zalet, które my potrafimy dobrze wykorzystać. Dzięki temu nasze drzwi sprawdzają się w tysiącach budynków. Klienci od lat wybierają produkt, któremu w pełni można zaufać, zapewniający najwyższy komfort i bezpieczeństwo, a do tego wyróżniający się bardzo dużą trwałością.

Więcej

Drzwi PCV

Drzwi wejściowe EUROCOLOR łączą w sobie wyjątkowe walory estetyczne z funkcjonalnością, znakomitymi właściwościami termoizolacyjnymi oraz dużą trwałością, co sprawia, że chętnie wybierane są przez najbardziej wymagających klientów, ceniących niepowtarzalny wygląd, komfort użytkowania oraz bezpieczeństwo. Rozwiązania, z których korzystamy przy produkcji drzwi wejściowych, idealnie sprawdzają się zarówno w przypadku budownictwa klasycznego, jak i budownictwa energooszczędnego.

Więcej

Drzwi Stalowe

Wybierając drzwi Wikęd macie Państwo pewność bezpieczeństwa na długie lata i gwarancję wysokiej jakości wykonania. Do produkcji drzwi używamy tylko sprawdzonych technologii oraz najlepszych materiałów co w połączeniu z nowoczesnym parkiem maszynowym i wciąż wprowadzanymi nowościami pozwala nam zadowolić gusta najróżniejszych klientów.

Więcej